úvod propozice závodu disciplíny přihlášky výsledky galerie řekli o závodu partneři mapa areálu kontakt FAQPořadatel:

Organizační zajištění:

Webhosting:1. cena v kategorii jednotlivců divize Law Enforcement GLOCK 17!!!

Pistole GLOCK 17 najde nového majitele ve vítězi kategorie jednotlivců divize Law Enforcement. Pistole bude unikátně gravírována logem závodu Police Open 2008 a logem společnosti MPICZ s.r.o.Společnost MPICZ s.r.o., která tuto hlavní cenu věnovala, zastupuje v ČR firmy GLOCK Ges.m.b.H. (Rakousko), Aimpoint AB (Švédsko), Sturm, Ruger and Co. (USA), Brugger Thomet (Švýcarsko) a Fobus International (Izrael). Rovněž nabízí a dodává zbraně a příslušenství ke zbraním (vojenského i nevojenského charakteru) i oficiálním státním složkám, účastní se výběrových řízení a zajišťuje odborné prezentace jak pro státní složky, tak i pro širokou veřejnost. (převzato z www.mpicz.com)

Skříň na 7 dlouhých zbraní si odveze Vítěz kategorie jednotlivců divize Civilian a jistě ocení nejen nový prostor pro své miláčky, ale i příležitost k posilování. Skříň totiž váží celých 82 kg!!!
Kandidáti na vítězství v této kategorii by měli již teď dobře plánovat, jakým vozidlem na závod přijedou :-)

Cenu do soutěže věnovala společnost TREZORY Čelákovice.
Výrobky od tohoto známého dodavatele příručních pokladen, schránek na klíče, trezorů do zdi i nábytkových, trezorových skříní, schránek na diskety, skříní na zbraně a vhozových trezorů si z Čelákovic jistě odvezl už nejeden z vás. (převzato z www.trezory-celakovice.cz)

Na vítěze kategorií družstev a ostatní závodníky na stupních vítězů čekají i jiné hodnotné ceny, věnované partnery závodu - taktická výstroj, střelivo 9 mm Luger, praktické autolékarny, značkové ochranné brýle a sluchátka, příruční hasicí přístroje, poukazy na rehabilitační péči, knihy, kožené výrobky a další ceny.