úvod propozice závodu disciplíny přihlášky výsledky galerie řekli o závodu partneři mapa areálu kontakt FAQPořadatel:

Organizační zajištění:

Webhosting:3. ročník závodu Police Open Vás vítá!Tradičně se sejdeme čtvrtý den čtvrtého týdne čtvrtého měsíce, letos to bude 22. dubna 2010 na střelnici v Poříčanech, ČR. Vynikající spolupráce s Krajským ředitelstvím policie hl. m. Prahy trvá i nadále a jeho ředitel stále drží nad naším závodem záštitu.

Police Open zůstává závodem střelecké všestrannosti, zachovává si dosavadní ráz i rozdělení do divizí "služební" Law Enforcement a "civilní" Civilian. Tradičně vyhodnotíme kategorie jednotlivců i družstev, oceníme i nejlepší ženy ve startovním poli.

V divizi Law Enforcement je stále povolen start družstev obecních policií, složených ze strážníků z různých obcí či družstev soukromých bezpečnostních služeb, utvořených z pracovníků různých služeb (stejně jako např. příslušníci PČR mohou skládat družstva napříč celou Českou republikou)

Disciplíny, co do počtu a zaměření, jsou prakticky stejné jako loni.

Zachováváme jak první tři disciplíny, tedy přesnou střelbu v omezeném čase, střelbu jednoruč i střelbu na sestavu otočných terčů s využitím krytu, tak dvě situace obranné střelby.

Závodníci se stále přihlašují přes internetový formulář a následně registrují na místě. Stejně tak zůstává stejný i způsob placení startovného. Vhledem k rostoucí ceně „vstupů“ jsme však byli nuceni pro letošní ročník navýšit startovné na 450,- Kč za osobu.
Stále platí loňské pravidlo, že všichni závodníci, kteří se umístili v loňském ročníku na oceněných místech, tedy byli „na bedně“, mají pro letošní ročník zajištěno právo přednostní registrace (tzv. divokou kartu).

Nadále počítáme s kapacitou závodu 120 závodníků a stejný bude i způsob organizace závodu a přesný rozpis startovních časů pro každého závodníka.

Stejně jako loni zajistíme ve spolupráci s našimi partnery skutečně hodnotné ceny pro vítěze.

Další informace najdete postupně na našich stránkách.