úvod propozice závodu disciplíny přihlášky výsledky galerie řekli o závodu partneři mapa areálu kontakt FAQPořadatel:

Organizační zajištění:

Webhosting:5. ročník závodu Police Open
26. dubna 2012 se opět sejdeme v Poříčanech (ČR), na střelnici Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, jehož ředitel převzal nad závodem Police Open záštitu.

I letošní závod Police Open 2012 si zachovává tradiční ráz a nadále zůstává závodem střelecké všestrannosti.
Střelce prověří osvědčené disciplíny - přesná střelba v omezeném čase, střelba slabou rukou, střelba na sestavu otočných terčů a situace obranné střelby v divizích Law Enforcement a Civilian.
Případné drobné úpravy pravidel a popis jednotlivých disciplín ročníku 2012 budou zveřejněny předem na webových stránkách závodu.

Závodníci se do závodu přihlašují přes internetový formulář na stránkách závodu, kde naleznou veškeré pokyny pro přihlášení i další případné informace. Upozorňujeme, že přihlášky jsou platné pouze při dodržení všech pravidel, zejména data přihlášky.

Všichni závodníci, kteří se umístili v loňském ročníku na oceněných místech, tedy byli "na bedně", mají i pro letošní ročník zajištěno právo přednostní registrace (tzv. divokou kartu).

Součástí závodu Police open je tradiční vložená střelecká Soutěž pro Paraple a pořadatel závodu se zapojí také do podpory Nadace policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni.

Těšíme se na Vaši účast a další informace postupně hledejte na našich stránkách.Police Open, organizační štáb