úvod propozice závodu disciplíny přihlášky výsledky galerie řekli o závodu partneři mapa areálu kontakt FAQPořadatel:

Organizační zajištění:

Webhosting:6. ročník závodu Police Open
25. dubna 2013 se sejdeme opět v Poříčanech (ČR), na střelnici Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, jehož ředitel převzal nad závodem Police Open záštitu.

Závod Police Open 2013 pokračuje v tradici závodu střelecké všestrannosti. Na střelce čekají známé disciplíny - přesná střelba v omezeném čase, střelba slabou rukou, střelba na sestavu otočných terčů a situace obranné střelby v obou divizích, Law Enforcement a Civilian. Případné drobné úpravy pravidel a popis jednotlivých disciplín ročníku 2013 se zveřejňují předem na webových stránkách závodu.

Závodníci se do závodu přihlašují přes internetový formulář na stránkách závodu, kde naleznou veškeré pokyny pro přihlášení i další případné informace. Upozorňujeme, že přihlášky jsou platné pouze při dodržení všech pravidel, zejména data přihlášky.

Všichni závodníci, kteří se umístili v loňském ročníku na oceněných místech, tedy byli "na bedně", mají i pro letošní ročník zajištěno právo přednostní registrace (tzv. divokou kartu).

Součástí závodu Police Open je tradiční vložená střelecká Soutěž pro Paraple a pořadatel závodu se zapojí také do podpory Nadace policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni.

Těšíme se na Vaši účast a další informace postupně hledejte na našich stránkách.Police Open, organizační štáb